BE284CEC-9CF9-4401-904C-1EE12277A6E3Created with sketchtool.
Case StudiesO násKariéraBlogKontakt
EN

Objevte nejnovější trendy na TikToku

09. červen 2022

Novinky ze sociálních sítí

Chcete naskočit na TikTok trend v ten pravý moment? Lámete si hlavu nad tím, jaké hashtagy do videa použít? TikTok přichází s novinkou ve svém Creator Centru. Na platformu přidal data, které si jednoduše prohlédnete a objevíte tak ten nejpopulárnější obsah na TikToku.

TikTok do svého Creator Centra přidal nové statistiky o klíčových trendech a tvůrcích. Nová data určitě ocení jak marketéři, tak i brandy. 😊 Creator Center poskytne informace, díky kterým se budeme na TikToku moci lépe orientovat a využívat trendy v ten správný čas.

Data jsou na platformě rozdělena do 4 kategorií - hashtagy, skladby, tvůrci a TikTok videa. Každá sekce nabídne možnost filtrování podle toho, co nebo koho zrovna hledáte. 

Hashtagy & Songs

V jednotlivých kategoriích se vám zobrazí top 100 hashtagů nebo skladeb. Na hlavní stránce vždy uvidíte křivku trendy a případně i tvůrce, kteří jsou u daného songu nebo hashtagu nejpopulárnější. Kromě toho máte možnost vyfiltrování výsledků z hlediska země, času (top za posledních 30, 120 dní) i z hlediska kategorií. Můžete si tak třeba jednoduše vyhledat 100 nejpopulárnějších hashtagů za posledních 30 dní v oblasti cestování. 

Ještě detailnější data na vás čekají po kliknutí na ‚‚see analytics‘‘. Tady můžete nahlédnout na to, jak daný hashtag nebo skladba nabírá na popularitě v čase. Také se vám ukážou informace o publiku, jako je věk nebo jejich další zájmy.

Co na TikToku nebývá zvykem je to, že si hashtagy i songy můžete vyfiltrovat podle popularity pouze pro Česko.

Creators & TikTok videa

Narozdíl od hashtagů a songů si tyto kategorie bohužel nevyfiltrujete pouze pro Česko. I tak vám mohou nabídnout zajímavé informace. Záložka Creators vám nabídne nejúspěšnější tvůrce z hlediska sledujících. Naopak v záložce TikTok videos najdete nejpopulárnější videa za posledních 7 nebo 30 dní. Vybrat si můžete také zda zobrazit nejpopulárnější videa z hlediska likes, komentářů nebo sdílení.

Určitě si tuto pomůcku vyzkoušejte na vlastní kůži zde. No a kdybyste si s tvorbou obsahu na TikTok nevěděli rady, obraťte se na nás. 😉

Zdroj:

https://ads.tiktok.com/business/creativecenter/inspiration/popular/music/pc/en?from=001010


Dočkáme se na Facebooku nového feedu?

23. červen 2022

Pokračovat ve čtení

Full-screen zobrazení na Instagramu je (skoro) tady

23. červen 2022

Funkce ‚‚add topics‘‘ vám pomůže k vyššímu dosahu Reels

15. září 2022

Je čas se seznámit

Přijďte na kafe

Ozvěte se nám

Kontakt

info@woo.cz+420 775 023 220

Sídlo

World of Online, s. r. o.

Voršilská 139/5

110 00 Praha Česká republika

© 2023 World of Online, s. r. o. All Rights Reserved.