BE284CEC-9CF9-4401-904C-1EE12277A6E3Created with sketchtool.
Case StudiesO násKariéraBlogKontakt
EN

Objevte nejnovější trendy na TikToku

09. červen 2022

Novinky ze sociálních sítí

Chcete naskočit na TikTok trend v ten pravý moment? Lámete si hlavu nad tím, jaké hashtagy do videa použít? TikTok přichází s novinkou ve svém Creator Centru. Na platformu přidal data, které si jednoduše prohlédnete a objevíte tak ten nejpopulárnější obsah na TikToku.

TikTok do svého Creator Centra přidal nové statistiky o klíčových trendech a tvůrcích. Nová data určitě ocení jak marketéři, tak i brandy. 😊 Creator Center poskytne informace, díky kterým se budeme na TikToku moci lépe orientovat a využívat trendy v ten správný čas.

Data jsou na platformě rozdělena do 4 kategorií - hashtagy, skladby, tvůrci a TikTok videa. Každá sekce nabídne možnost filtrování podle toho, co nebo koho zrovna hledáte. 

Hashtagy & Songs

V jednotlivých kategoriích se vám zobrazí top 100 hashtagů nebo skladeb. Na hlavní stránce vždy uvidíte křivku trendy a případně i tvůrce, kteří jsou u daného songu nebo hashtagu nejpopulárnější. Kromě toho máte možnost vyfiltrování výsledků z hlediska země, času (top za posledních 30, 120 dní) i z hlediska kategorií. Můžete si tak třeba jednoduše vyhledat 100 nejpopulárnějších hashtagů za posledních 30 dní v oblasti cestování. 

Ještě detailnější data na vás čekají po kliknutí na ‚‚see analytics‘‘. Tady můžete nahlédnout na to, jak daný hashtag nebo skladba nabírá na popularitě v čase. Také se vám ukážou informace o publiku, jako je věk nebo jejich další zájmy.

Co na TikToku nebývá zvykem je to, že si hashtagy i songy můžete vyfiltrovat podle popularity pouze pro Česko.

Creators & TikTok videa

Narozdíl od hashtagů a songů si tyto kategorie bohužel nevyfiltrujete pouze pro Česko. I tak vám mohou nabídnout zajímavé informace. Záložka Creators vám nabídne nejúspěšnější tvůrce z hlediska sledujících. Naopak v záložce TikTok videos najdete nejpopulárnější videa za posledních 7 nebo 30 dní. Vybrat si můžete také zda zobrazit nejpopulárnější videa z hlediska likes, komentářů nebo sdílení.

Určitě si tuto pomůcku vyzkoušejte na vlastní kůži zde. No a kdybyste si s tvorbou obsahu na TikTok nevěděli rady, obraťte se na nás. 😉

Zdroj:

https://ads.tiktok.com/business/creativecenter/inspiration/popular/music/pc/en?from=001010


Dočkáme se na Facebooku nového feedu?

23. červen 2022

Pokračovat ve čtení

Full-screen zobrazení na Instagramu je (skoro) tady

23. červen 2022

Jak na lepší výsledky TikTok reklam

16. březen 2022

Je čas se seznámit

Přijďte na kafe

Ozvěte se nám

Kontakt

info@worldofonline.cz+420 775 023 220

Sídlo

World of Online, s. r. o.

Na Květnici 1708/18

Praha 4, Nusle, 140 00 Česká republika

© 2022 World of Online, s. r. o. All Rights Reserved.