BE284CEC-9CF9-4401-904C-1EE12277A6E3Created with sketchtool.
Case StudiesO násKariéraBlogKontakt
EN

9 kroků k produktovému videu, které zaujme

19. leden 2023

Novinky ze sociálních sítí

Na sociálních sítích již nějakou dobu vede video obsah v porovnání se statickými příspěvky. Jak ale vytvořit perfektní vysvětlující video pro daný produkt nebo službu tak, aby oslovilo co nejvíce diváků? Přečtěte si 9 kroků, pomocí kterých lze dosáhnout požadovaného výsledku.

1. Scénář

Na začátku si pořádně rozmyslete ,,message”, kterou chcete svému publiku předat. Co chcete, aby se o vašem produktu či službě dozvěděli nebo jakou emoci chcete vyvolat? 

2. Storyboard

Jakmile si rozmyslíte bod číslo 1, nyní jej převeďte do vizuální podoby. Jakým stylem chcete tuto ,,message” zobrazit? Jde o jakýsi teoretický předobraz videa.

3. Vizuální styl

Tady posouváme storyboard na další úroveň. Promyslete si detailně, jaké chcete ve videu pozadí, kolik postav nebo jaké barvy by měly převládat. 

4. Voice over 

Pokud se rozhodnete pro video, kde se o produktu či službě hovoří, připravte si řeč tak, aby pokrývala celou délku videa. 

5. Ilustrace 

Zde už byste měli mít finální podobu prvků, které se ve videu objeví - pozadí, filtr, rámeček, postavy, text nebo smajlíky. 

6. Animace

Následuje fáze, kde se všechno dá do pohybu a jednotlivé prvky se umístí do těch částí videa, kam patří.

7. Hudba a zvukové efekty

Hudba se hodí do každého videa. Pokud se v něm mluví, stačí jemná melodie na pozadí. V opačném případě, kdy je video bez řeči, lze přidat tématickou píseň.

8. Dokončení 

Nikdy se nesmí zapomínat na průběžné ukládání. V tomto kroku už ale exportujeme finálně video do vysoké kvality, aby byla podívaná opravdu zážitek.

9. Sdílení 

Video sdílejte na všech sociálních sítích, použít jej ale můžete taky do newsletteru nebo na váš web. Vyberte si adekvátní čas ke zveřejnění, kdy víte, že máte na profilu velkou návštěvnost.

Jsme tady pro vás…

U nás ve WOO dotahujeme každé produktové video, ale i další obsah pro klienty, vždy k dokonalému výsledku. Pomůžeme rádi i vám.   

Zdroj: 

Red Website Design

Dočkáme se na Facebooku nového feedu?

23. červen 2022

Pokračovat ve čtení

Full-screen zobrazení na Instagramu je (skoro) tady

23. červen 2022

Funkce ‚‚add topics‘‘ vám pomůže k vyššímu dosahu Reels

15. září 2022

Je čas se seznámit

Přijďte na kafe

Ozvěte se nám

Kontakt

info@woo.cz+420 775 023 220

Sídlo

World of Online, s. r. o.

Voršilská 139/5

110 00 Praha Česká republika

© 2023 World of Online, s. r. o. All Rights Reserved.